اسانسور كارگاهي

بالابر كارگاهي آليماك

 

آسانسور كارگاهي آليماك

آسانسور كارگاهي آليماك

شركت ايستا صدر سارنده و طراح آسانسور كارگاهي آليماك به طور تخصصي فقط در امر توليد اين محصول فعاليت مي نمايد و افتخار همكاري با مجموعه هاي عظيم كشوري را در رزومه كاري داراست .

آسانسور كارگاهي جهت حمل نفر و بار و مصالح در مرحله نازك كاري ساختمان امري اجتناب ناپذير مي باشد و بيشتر پروژه هاي بالاي 30 متر ارتفاع اين دستگاه را به عنوان تسريع دهنده كار انتخاب ميكنند.

نصب در چاهك آسانسور با ابعاد كابين كوچك و نماي ساختمان توسط اكيپ مجرب اين شركت انجام ميگيرد.

بالابر كارگاهي ساخت اين شركت به عنوان محصولي با كيفيت مطابق با استاندار روز دنيا و فراتر از شركت هاي چيني در صنعت اين مرز و بوم ميدرخشد .

آنچه توانسته باعث موفقيت آسانسور كارگاهي آليماك ساخت اين شركت گردد تعهد به كار و كسب رضايت مشتري و خدمات پس از فروش عالي و اعزام تكنسين فني و و مجرب در اسرع وقت و توليد بهينه و افزايش توان رقابت پذيري شركت مي باشد.

شركت سرمايه گذاري صنعتي ايستا صدر همواره در جهت ارتفاي كنترل كيفي و اجراي مديريت كيفيت و بهداست كار و ايمني را سرلوحه و خط مشي خود قرار داده و در سايه عمل به موارد فوق موفق به دريافت رضايت مشتريان كه ركن اساسي پيشرفت يك شركت ميباشد گرديده است.

به كار بردن روليك هدايت شونده و لغزنده و سيستم ايمني تست شده و آزمايش شده و ارايه صدها دستگاه به بازار و كسب تجربه لازم در جهت كاركرد بهينه آسانسور كارگاهي و بالابر كارگاهي مي باشد .

استفاده از گيربكس متناسب و همگام با موتور ساخت موتوژن تبريز كه تا امروز صدها دستگاه روانه بازار، و در مشغول به كاركرد مي باشد.

خودكفايي در ساخت و توليد آسانسور كارگاهي آليماك ايراني توسط شركت ايستا صدر ، تعجب شركت هاي خارجي را در زمينه كيفيت و كاركرد اين دستگاهها بر انگيخته است و گوشي از شعار بنيادي <ما ميتوانيم > را تداعي ميكند .

كاربرد آسانسور كارگاهي آليماك در نازك كاري جهت حمل كج سيمان كاشي ملزومات مصرفي جابجايي نفر و پرسنل و مهندسين ساختمان به چشم ميخورد

امروزه در سازه هاي بالاي 20 مترارتفاع عموما از بالابر كارگاهي استفاده ميگردد.در سازه هاي مرتفع سد سازي ، نيروگاه ، معدن ، دودكش ، صنايع نفت و گاز و پتروشيمي بالابر كارگاهي آليماك نمو بيشتري به خود ميگيردد. آسانسور هاي كارگاهي در چنين محيط هايي به آسانسور صنعتي يا بالابر صنعتي عنوان ميگردد. كاركرد اصلي و كارايي چشمگير اين نوع از دستگاه روانسازي و تسريع و پيشرفت مشهود كار مي باشد.

از طرفي شركت توليد كننده آسانسور كارگاهي ايستا صدر نيز به بكارگيري سيستم مديريت كيفيت مبتني بر رضايت مشتري و استفاده از نيروهاي مجرب در امر خدمات پس از فروش و تامين لوازم يدكي سريع توانسته در قله افتخارات اين محصول همچون نگيني در برابر محصولات چيني و خارجي بدرخشد .

نقش مديريت بي بدليل در ارزش دهي به مشتريان و جانب داري از مشتريان اساس پيشرفت و توليد و سازندگي شركت ايستا صدر در زمينه طراحي و ساهت آسانسور كارگاهي آليماك ايراني مي باشد.

حضور فعال اين دستگاهها در تهران – مشهد –شيراز – اصفهان – تبريز – كيش – آبادان سيرجان –بندعباس - قشم – ورامين –رشت – اروميه – قزوين نمونه هايي از كيفيت و كارايي عالي بالابر هاي كارگاهي ساهت اين شركت مي باشد .

همچنين صادرات به عراق – آذربايجان – دبي – بيروت – تركيه از موفيت هاي اين شركت در نهادينه كردن صادرات توان فني مهندسي ايراني مي باشد.

عزم جدي اين شركت در جهت ساخت روليك -ترمز –شفت- تراشكاري - سكشن – مهاري – رنگ – سازه بالابر كارگاهي با استاندار ملي ايران برگ ذرين ديگري از شركت ايستا صدر مي باشد .

حذف سيستم كنتاكتوري و بكارگيري اينورتر اولين بار در خاورميانه توسط شركت ايستا صدر در سال 1389 طراحي و پياده سازي شد .امروزه شركت هاي خارجي رقيب در صنعت آسانسور كارگاهي كيفيت اين شركت و تابلو برق و محصول نهايي اين شركت را بهترين در ايران توصيف مي كنند .

كيفيت و ارتفاع را با آسانسور هاي كارگاهي ايستا صدر تجربه كنيد.

ما را در لينكدين دنبال كنيد

ما را در فيس بوك دنبال كنيد

ما را در گوگل پلاس دنبال كنيد

شماره تماس:36307626-041

آدرس وب سايت:www.tcch-co.ir

منبع:اسانسور كارگاهي آليماك

 


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ دى ۱۳۹۵ساعت: ۱۲:۳۵:۲۴ توسط:ايستا صدر موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :